Deildin í Tórshavn

Rúni Heðinson, kundastjóri
Tel 359863
runi@ss.fo

Tummas E. Djurhuus, fyrisitingarstjóri
Tel 359876
tummas@ss.fo

Teresa Jensen, marknaðarfólk, fyrisiting
Tel 359844
teresa@ss.fo

Maria Abrahamsen, kundaráðgevi
Tel 359882
maria@ss.fo

Elisabeth Jacobsen, kundaráðgevi
Tel 359848
elisabeth@ss.fo

Hanna Jacobsen, kundaráðgevi
Tel 359846
hanna@ss.fo

Símun E. Samuelsenkundaráðgevi 
Tel 359843
simun@ss.fo

Sarah Zachariassen, kundaráðgevi
Tel 359887
sarah@ss.fo